Jdi na obsah Jdi na menu

ZLATÉ PIVO

 

 

PIVO FRANC je jediným držitelem patentu a licence na výrobu zlatého piva.

(Úřad průmyslového vlastnictví Číslo zápisu : 23632 - najdete ve fotoalbu)

 

original.czech.gold.lager je exportní reprezentativní české pivo s vločkami pravého zlata vyráběné patentovanou metodou „rozfoukání plátku zlata v láhvi“.  Tento způsob zajišťuje nerovnoměrné rozložení obsahu zlatých vloček a každé pivo je tak jedinečným a neopakovatelným originálem.  Příprava láhví, jejich plnění zlatem a následně pivem, uzavření láhve i etiketování je prováděno ručně a tak se k Vám dostává skutečně originální český rukodělný výrobek, založený na nejstarších tradicích naší země.

 

 

zlate_pivo-9.jpg

 

 Certifikované zlato obsažené v pivu je zdravotně nezávadné i pro vnitřní požití a při dotyku se rozpadá na jemný zlatý prach. Už od 14.století je v Evropě znám pozitivní účinnek zlata (Au) na lidské tělo. Jako účinný prostředek léčby velkého množství nemocí definoval plátkové zlato už středověký lékař a alchymista Paracelsus. Také naše životní energie je stimulována díky kladnému energetickému náboji ve zlatě. Zlato přináší do našeho těla vnitřní rovnováhu a umocňuje v případě mnoha jedinců stav pozitivního rozpoložení a pohody celého organismu. Preparáty s obsahem zlata mívají až zázračné účinky na jinak neléčitelné nemoci jako jsou těžká revmatoidní artritida a poruchy imunity člověka.

 

Informace o zahájení výroby našeho piva přineslo mnoho prestižních novinových titulů takřka po celém světě, včetně renomovaného periodika FORBES a o jeho výrobě vznikly i dva reportážní pořady (REUTERS, ČTK), které byly odysilány i v hlavních zpravodajských relacích světových televizních kanálů.

 

portrait.1.1331099927.png

 

V roce 2012 jsme vyrobili jedinou unikátní láhev o obsahu 3 litrů, která byla vydražena ve veřejné aukci.

Prodejní cena dosáhla konečných 3.500 ,- Kč.

Byla tak dosažena nejvyšší cena za jednu pivní láhev !

Výtěžek z aukce byl poskytnut na konto humanitárních organizací.

 

 

24-k-gold-faust.jpg

 

 

 Z důvodu, že původní název FAUST je již zaregistrovanou ochrannou známkou bavorského pivovaru, dodáváme od r. 2012  tento výrobek pod názvem egyptského boha Slunce RE.

 

 

attachment.jpg

 

 

 

 Zlatá piva plníme na objednávku svým zákazníkům na základě závazných a uhrazených předobjednávek.